Profesyonel Wordpress Uzmanı Hizmetleri ile Kurumsal Projeleriniz Emin Ellerde!

WordPress uzmanı” ihtiyacı olan kurumsal firmalar ve kişiler için en iyi wordpress teknik destek ve bakım hizmetlerini hızlı bir şekilde sağlamak için buradayız. Ekibimiz bu alanda uzun zamandır deneyim kazanmış “Profesyonel WordPress uzmanı” kişilerden oluşmaktadır.

WordPress sitenizdeki hataları, sorunları ve problemleri kısa zamanda çözüyor, aylık wordpress bakım ve teknik destek hizmeti ile  projelerinizin uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Hangi Wordpress Uzmanı Hizmetine İhtiyacınız Var?

İz Medya olarak, WordPress siteler için sunduğumuz teknik destek hizmetleri ve aylık bakım çözümlerimiz şunları içermektedir:

 • Sıfırdan Profesyonel Web Sitesi Geliştirme
 • Eski Web Sitesinin Yeniden Tasarlanması / Revizyonu
 • Wordpress SEO Eklentisi Kurulumu (All in SEO – Yoast SEO – Rank Math)
 • Wordpress Hızlandırma Hizmeti
 • Site Yedekleme ve Taşıma Hizmetleri
 • WordPress Bakım ve Güncelleme Desteği
 • WordPress Hataları için Uzman Çözümler
 • WP Güvenlik Optimizasyonu
 • E-Ticaret Sitelerine Özel Çözümler & Entegrasyonlar

WordPress Uzmanı ile Çalışmanın Avantajları

Wordpress konusunda uzman desteği almak, projelerinizin güvenliği ve hedeflerine ulaşması açısından önemlidir. Kurumsal web site tasarımı tamamlandıktan sonra içerik planlaması, SEO, Backlink inşası, sosyal medya yönetimi, WordPress güncellemeleri, kullanıcı deneyimi gibi alanlarda çalışmalar devam etmektedir.

Her web sitesinin bir amacı vardır. Şirketin internetteki vitrini olmak, marka değerlerini ve prestijini yansıtmak, insanlara ihtiyaç duydukları bilgileri sunmak, ürün ve hizmetlerin pazarlanmasını sağlamak gibi.

Doğru içerikle hedef kitlenize ulaşmanız için SEO uyumlu makale ve içerikler ile rakiplernizin önüne geçebilirsiniz.Uzun sürecek bu yolculukta her adımda doğru analiz ve stratejiler ile hareket etmek başarıyı getirir.

WordPress tema geliştirme, site hızlandırma, hata ve sorunların saptanması, düzenli olarak dijital içerik üretme, SEO optimizasyonu ile anahtar kelimelerde Google’da yükselme, doğru hedef kitlenin web sitenize çekilmesi gibi birçok önemli işi sizin için yapıyor ve hedeflerinize ulaştırıyoruz.

İz Medya WordPress destek ajansı olarak, web sitelerinizin tasarım sürecinden itibaren yanınızdayız. Alanında profesyonel WordPress uzmanı ile çalışmak için bize ulaşın!

Profesyonel WordPress Web Tasarımı Hizmetleri

Kurumsal markanızın vitrini olan web sitenizin modern, şık görünümlü, kullanıcı dostu, mobil uyumlu, hızlı ve dinamik olması önemlidir. Sıfırdan web sitesi kurulumu yaptırmak isteyen müşterilerimiz için en uygun web tasarımı çözümlerini sağlıyoruz.

Wordpress site kurulumu, responsive tema  geliştirme, eklenti ayarları, SEO ve güvenlik optimizasyonu gibi tüm ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunuyoruz. Hayalinizdeki web sitesine sahip olmanız için hemen bize ulaşın!

Eski Sitenizi Wordpress’e Taşıyor ve Güncelliyoruz!

Mevcut web sitenizi yenilemek ve Wordpress’e geçmek mi istiyorsunuz? Eğer mevcut web sitenizden memnun değilseniz, web sitenizi güvenli şekilde Wordpress’e taşıyor ve eşsiz tasarıma sahip, kullanıcı deneyimi yaşatan, modern bir web sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Wordpress uzmanı ekibimiz, tüm işlemleri profesyonel şekilde yaparak, sitenizi size teslim edecek. Değişimi ve yeniliği bizimle yakalayın!

Wordpress Sitelerine Özel SEO Hizmeti

SEO, Google ve diğer arama motorlarına göre sitenizin optimize edilmesidir. SEO danışmanlığı hizmeti, çok kapsamlı ve detaylı çalışmalarla yürütülen bir süreçtir.

Rakiplerinizin önüne geçmek için mutlaka uzman bir SEO firması ile çalışmanız gerekir. Harika tasarıma sahip bir web sitesine sahip olsanız bile, içerikleriniz ve Wordpress sitenizin teknik altyapısı SEO standartlarına uygun değilse, ziyaretçilere ulaşmanız çok zor olmaktadır.

WordPress için geliştirilen All in SEO, Yoast SEO, Rank Math gibi profesyonel SEO eklentilerini sitenize kurarak, sitenizin SEO performansını yükseltmekteyiz.

SEO konusunda uzman ekibimizin analizleri ve çalışmaları sonucunda belirledikleri stratejiler sayesinde, Google arama motorunda belirlediğiniz kelimelerde ilk sayfada yerinizi almanızı sağlıyoruz.

 Markanızın büyümesi, sitenize gelen organik ziyaretçi sayısının artması, ürün ve hizmetlerinizin daha çok kişiye ulaşması için İz Medya daima yanınızda…

Wordpress Site Hızlandırma Hizmeti ile Sitenizi Uçuruyoruz!

Google’ın en son yaptığı algoritma güncellemeleri sonrasında web sitelerinin açılış ve yüklenme hızı, kullanıcı deneyimi açısından Google sıralama faktörleri arasına girmiştir.

Hız parametresini karşılayamayan siteler arama sonuçlarında geriye düşmektedir. WordPress siteler için doğru hız optimizasyonu artık bir zorunluluk haline geldi. WordPress uzmanlarımız, web sitenizin PageSpeed ve GTMetrix değerlerini iyileştirir ve sitenizin daha hızlı olmasını sağlar.

Wordpress site hızlandırma hizmetimiz ile web sitenizin daha hızlı olmasını sağlayarak ziyaretçilerinizin sitenize erişimini kolaylaştırmakta hem de Google’ın istediği standartlarda olmasını sağlıyoruz. Web siteniz için hız optimizasyonu hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Wordpress Site Yedeği Alma ve Taşıma İşlemleri

Web siteleri için düzenli yedekleme hayati bir durumdur. Web hosting hizmetini aldığınız firmalar periyodik yedekleme yapsa bile site sahiplerinin de mutlaka haftalık veya aylık olarak sitelerinin yedeklerini almaları önem taşır.

Wordpress siteler ve diğer yazılımlarla oluşturulan siteler için site yedekleme hizmeti vermekteyiz. Böylece sitenizde çökme problemleri ya da hacklenme gibi sorunlar yaşasanız bile sıfırdan kolaylıkla sitenizi tekrar kurmakta ve bilgi kaybı yaşamadan sitenizin yayında olmasını sağlamaktayız.

Hizmet aldığınız WordPress hosting firmasından memnun değilseniz ve yeni bir sunucuya geçecekseniz, web sitenizin verilerinin eksiksiz olarak taşınması gerekir. Hızlı ve sorunsuz bir taşınma işlemi için uzman ekibimiz sizlere gereken desteği sağlamaktadır.

WordPress Bakımı ve Güncelleme Hizmetlerimiz

“Bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur demiş” atalarımız. Wordpress sitelerinizin düzenli olarak bakımının yapılması, projelerinizin düzgün ve işlevsel çalışabilmesi için önemlidir. Aynı şekilde Wp güncelleme çalışmalarının da yapılması gerekir.

Aylık olarak wp tema ve eklenti sürümlerinin güncellenmesi, veri tabanı temizliği, site güvenlik kontrolleri, Search Console hatalarının analizi, zararlı backlink kontrolü ve temizliği, web site hızının periyodik kontrolü gibi işlemler ile web sitenizin düzenli bakım ve güncelleme çalışmalarını yerine getiriyoruz.

Profesyonel bir WordPress Tasarım Ajansı ile çalışmanın verdiği rahatlığı sizlere yaşatmak için biz hazırız!

WordPress Hata ve Sorunlarında Uzman Yardımı Alın

Tüm Wordpress hataları ve sorunları için biz yardıma hazırız.

Örnek wp hataları ve müşteri talepleri

 • “Admin paneline giriş yapamıyorum” diyenler için admin panel girişi yardımı
 • Veritabanı bağlantı sorunları
 • 403 forbidden hatası düzeltme
 • “Siteniz güvenli değil” uyarısı için SSL ayarlarının yapılması (https şeklinde düzenlenmesi)
 • Çince, Japonca index sorunları
 • “Web sitem başka siteye yönleniyor” diyenler için yönlendirme sorunlarının çözümü
 • “Sitem Google’da çıkmıyor” + “Web sitem geç indeksleniyor” diyenler için Hızlı indekslenme hizmeti
 • 404 sayfası oluşturma ve düzenleme + 404 hataları
 • 401, 500, 503 hatalarının düzeltilmesi
 • Wordpress contact form 7 ayarları ve düzenlenmesi
 • Wordpress Canlı destek ve Whatsapp kurulum yardımı
 • Çoklu dil seçeneği ekleme
 • WordPress SEO Eklentisi kurulumu (Yoast SEO, RankMath, All in SEO)
 • Copyright değiştirme / Footer düzenleme
 • Htaccess sayfasının düzenlenmesi
 • WP form oluşturma
 • E-ticaret ödeme yöntemi ekleme
 • Woocommerce site tasarımı, geliştirme, özelleştirme
 • Uzman desteği ile premium tema ve eklenti kurulumu
 • Wordpress randevu eklentisi kurulumu
 • Yapım aşamasında sayfası hazırlanması
 • Zararlı Kod Temizleme
 • WordPress sayfa düzenleme (Elementor, Divi, WpBakery, Optimize Press…)

İnternet sitelerinde yaşanan PHP hataları, CSS ve javascript sorunları, tema ve eklenti problemleri, veritabanı sorunları için wordpress uzmanı ekibimiz sizlere en iyi desteği sağlıyor. Tüm site sorunları ve hataları için bize ulaşabilirsiniz.

WordPress Güvenlik Çözümleri Bizden Sorulur

Web sitenizin güvenlik denetimlerinin yapılması, açık ve hataların düzeltilmesi, kötü amaçlı yazılımların tesbiti ve kaldırılması, SSL güvenlik sorunlarının ortadan kaldırılması, veritabanı güvenliği gibi tüm wordpress güvenlik işlemlerini uzman ekibimiz kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

E-ticaret Sitelerine Özel Çözümler Sunuyoruz

Markanızın daha geniş bir kitle tarafından tanınması, ürün ve hizmetlerinizin satış rakamlarının artması ve daha güvenli ve işlevsel hale gelmesi için mükemmel e-ticaret siteleri inşa ediyoruz.

Woocommerce altyapısının entegrasyonu, ürün sayfalarının hazırlanması, SEO uyumlu içerik girişi, canlı destek, müşteri yorumları ve iletişim formu gibi özelliklerin eklenmesi, kargo ve ödeme sayfalarının hazırlanması, Google harita işletme kaydı, dijital pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi, sosyal medya üzerinden reklam ve pazarlama kampanyalarının yürütülmesi gibi çalışmalarla size destek veriyoruz.

WORDPRESS HİZMETLERİ : SIK SORULAN SORULAR

 • Wordpress Nedir?

  Wordpress, dünya genelindeki web sitelerinin %35’i tarafından tercih edilen bir içerik yönetimi sistemidir. PHP diliyle kodlanan ve MySQL veritabanı kullanan bir sistem olan Wordpress ile aklınıza gelen her türlü web sitesi hayata geçirilebilir. Kreatif açıdan kullanıcıları memnun edecek bir tasarım zevki sunan Wordpress, her zevke göre özelleştirilebilen esnek bir yapıya sahiptir. Özel yazılım ile tasarlanan web sitelerine göre de daha az maliyetli olması, Wordpress’in tercih edilmesinde önemli bir faktördür. WP ile kişisel blog, kurumsal site tasarımı, her sektöre yönelik e-ticaret sitesi dizaynı yapılmaktadır. Kolay kullanımı olan bir panele sahip olan Wordpress ile içeriklerinizi ve ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, Google SEO açısından güçlü altyapısı ile aramalarda üstlerde çıkarak potansiyel hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.
 • Wordpress ile İnternet Sitesi Kurmanın Avantajları Nelerdir?

  Kullanım Kolaylığı : Wordpress’i diğer CMS ve özel yazılımlardan öne çıkan özelliklerinden birisi basit ve kolay kullanılan bir sistem olmasıdır. Yazılım ve kodlama dili bilmeden yönetilebilir. Worpress site geliştirme alanında uzman bir ajans ile çalışarak zamandan tasarruf eder ve tamamen işinize odaklanma imkanınız olur.

  Esnek ve Uyarlanabilir Olması : Wordpress platformu, sayısız tema ve eklenti seçeneği ile her sektöre ve projeye uyarlanabilen esnek bir tasarım zenginliği sunar. Açık kaynak kodlu bir yazılım olması, sürekli yeni teknolojilerin entegre edilmesi ile e-ticaret sitelerinden, kurumsal portallara kadar uzanan bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

  İz Medya olarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için en iyi Wordpress temalarını, özenle geliştirmekte ve harika tasarım ve içeriklerle markanızın başarısına yardımcı olmaktayız.

  SEO Yönünden Güçlü Altyapısı : Ne kadar iyi görünen bir web siteniz olursa olsun, sitenize internet aramalarından ziyaretçi gelmiyorsa çabalarınız boşa gitmiş olacaktır. Bu bakımdan WordPress, sitenizin Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfalarda çıkması için gereken birçok özelliğe sahiptir. Yoast Seo ve Rank Math gibi profesyonel SEO eklentileri ile web sitenizin SEO optimizasyonu güçlenmekte ve arama sonuçlarında siteniz ve içeriklerinizin kullanıcılara ulaşması daha kolay olmaktadır.

  İz Medya Web Tasarım ve SEO Ajansı olarak, hem güzel hem de işlevsel wordpress web siteleri geliştiriyoruz.

  Responsive (Mobil Uyumlu) Olması : İyi bir web sitesinin tüm cihazlarda rahatça gezilebilen bir şekilde tasarlanması gerekir. Bu Google tarafından da önemsenen bir durumdur. Bu açıdan WordPress siteler,bilgisayar, tablet ve mobil telefonlar için duyarlı bir görünüme sahiptir. Kullanıcı deneyimi sunan bu özelliği ile kullanıcılarınızın hizmet ve ürünlerinize ulaşması kolaylaşır ve hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşır.

  E-ticaret Projelerine Uygunluk : İnternet üzerinden satış yapmak, ürün ve hizmetlerini pazarlamak isteyenler için en büyük zorluklardan birisi, e-ticaret sitesi kurma maliyetinin yüksek olmasıdır.

  Wordpress tarafından geliştirilen Woocommerce (E-ticaret eklentisi) ile Wordpress tabanlı siteniz e-ticarete uygun hale gelmektedir. Özellikle de çok sayıda tema seçeneğine sahip olması ile her sektöre uygun e-ticaret siteleri geliştirilebilir, ödeme ve pazaryeri entegrasyonları yapılabilir, toplu mail gönderme işlemleri ile tanıtım ve pazarlama çalışmaları yürütülebilir.
 • WordPress Ne Kadar Güvenli?

  WordPress, çoğu yazılım türünden daha sık olarak, yılda 4 ila 8 kez güncellenir. Düzenli güncellemeler, WordPress web sitelerinin güvenliğini sürekli olarak artırır ve en son sürümün kullanımda olmasını sağlar.

  İz Medya olarak, WordPress destek hizmetleri kapsamında kurumsal ve bireysel müşterilerimizin sitelerinin güvenliğini garanti altına almaktayız. Wordpress sitenizin en son sürüme güncellenmesi, eklenti taraması yapılarak zararlı eklentilerin kaldırılması, güvenlik açıklarının kapatılması gibi çözümler sunuyoruz.
 • Wordpress Güncellemesi Neden Gereklidir?

  WordPress web sitesinin güncellenmesi, web sitenizin güvenliğini sağlamak için çok önemlidir. Herhangi bir sorunu düzeltmenin veya işlevsellik eklemenin yanı sıra, güncellemeler güvenlik açıklarını kapatır.

  WordPress çok popüler olduğu için birçok bilgisayar korsanı onu hedef almaktadır. WordPress ve eklentilerin eski sürümleri bir güvenlik sorunu yaşamanıza neden olabilir.

  İz Medya web tasarım ajansı olarak, bizden hizmet alan müşterilerimizin web sitelerini periyodik olarak kontrol etmekte ve güncelleme çalışmalarını yerine getirmekteyiz. Daha güvenli web siteleri için bizimle iletişime geçin!
 • Wordpress Uzmanı Ne İş Yapar?

  Web sitenizi en uygun koşullarda oluşturabilmeniz, yönetebilmeniz, sürdürebilmeniz, tüm işlevlerinden yararlanabilmeniz ve işinizin büyümesi için daha fazla müşteri çekebilmeniz için iyi bir WordPress uzmanı ile çalışmanız gerekir.

  Bir WordPress uzmanı, web sayfanızın başarılı olmasını ve kullanıcılar tarafından tanınmasını sağlayacak bilgiye sahiptir. Bu sayede satışları artırabilir ve markanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

  Başarılı bir WordPress uzmanı, web tasarım stratejilerini, SEO uyumlu içerik oluşturmayı, işletmenizin amaçlarına uygun bir web sitesinin nasıl olması gerektiğini bilir ve uygular.