İz Medya: Türkiye’nin En İyi Makale Hizmeti ve Dijital İçerik Ajansı

Kurumsal makale hizmeti alanında Türkiye’nin en iyi dijital içerik üreticisi ajanslarından birisi olan İz Medya, Uzman yazar ve editör kadrosu ile her sektöre uygun profesyonel ve kurumsal kalitede içerik servisi sunmaktadır.

Bizimle çalışan müşterilerimizle projeleri hakkında ön görüşme sağladıktan sonra, içerik analizi yapılarak hedef odaklı içerik araştırması yapılır. Belli bir içerik takvimine bağlı olarak düzenli şekilde içerikler yayınlanır. Kurumsal makale hizmeti Google SEO uyumlu olarak hit ve performans odaklıdır.

Google arama sonuçlarında rekabet ettiğiniz anahtar kelimelere uygun şekilde hazırlanan dijital içerikler ile markanızın tanınması, işletmenizin online olarak daha çok trafik alması ve satışlarınızın artması sağlanır.

wrapkit

Makale Hizmeti için Neden İz Medya ile Çalışmalısınız?

Dijital içerik üretimi alanında 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. İşimizi yaparken sizi dinler ve ihtiyaçlarınıza göre çözümler geliştiririz. Kurumsal içerik üreticisi olarak çalışma sürecimiz şu şekildedir;

 • Makale hizmeti için içerik planlaması sürecinde önce mevcut sitenizin analizi yapılarak içerik eksikleri belirlenir.
 • İçerik analizi sürecinde hem yeni eklenecek makale konuları belirlenir hem de eski yazılar incelenerek güncellenmesi gereken içerikler tekrar baştan yazılır.
 • İçeriklerin anahtar kelime analizi Ahrefs, Semrush, Google kelime planlayıcı, keyword tool gibi web araçları kullanılarak belirlenir. Böylece işimizi şansa bırakmadan sonuç odaklı yürütürüz.
 • Her makale özgünlük testinden geçirilerek orijinalliği onaylı şekilde size teslim edilir.
 • Sosyal medya içerik üretimi, e-ticaret siteleri için ürün, kategori ve blog sayfalarına içerik üretimi, hizmet sektörlerine yönelik makale yazımı gibi farklı alanlardaki projeler için en doğru ve verimli dijital içerik hizmetleri vermekteyiz.
 • İçerik yönetiminde temel düşüncemiz şudur: Web sitenize binlerce alakasız ziyaretçi  çekmek istemiyoruz. Ürün ve hizmetlerinize ilgi gösteren, potansiyel kitlenizin sitenize gelmesi bizim için daha önemli. O yüzden gereksiz ziyaretçi trafiği ile sizi etkileme çabasına girmeyiz. SEO uyumlu Profesyonel Makale Hizmeti ile kaliteli ziyaretçiyi sizinle buluşturur ve işinizin büyümesine destek sağlarız.
wrapkit

İçerik Ajansı Olarak En İyi Makale Hizmeti İle İşinizi Büyütüyoruz!

1. Daha fazla görünürlük: Benzersiz ve kaliteli bir içeriğin oluşturulması, potansiyel müşterinin gözünde markanın imajını iyileştirecektir.

2. Ziyaretçi sayısındaki artış: Google aramalarında önlerde çıkan SEO uyumlu içeriklerle, web sitenizin hit performansını artırıyoruz.

3. Yüksek dönüşüm oranları: Ürün ve hizmet odaklı işletmelerin daha fazla dönüşüm alması için ziyaretçilere uygun içerik stratejileri geliştirmekteyiz. E-ticaret işi yapan kurumsal markalar için harika çözümlere sahibiz.

İşinizi Büyütmek için En Doğru İçerik Ajansı ile Çalışın!

İz Medya İçerik Ajansı Nasıl Çalışır?

 

Markanızı içerik pazarlaması ile büyütmek istiyorsanız yeni bir ekip kurmanıza gerek yok! Yeni içerik ekibiniz İz Medya ile tanışın!

İster İçerik, İster İçerik Projesi

Neye ihtiyacınız olduğunu biliyor musunuz? Punto Dijital’de dilerseniz ihtiyacınız kadar içerik hazırlayabilir, dilerseniz de sizin için tüm süreçlerini yönettiğimiz etkili içerik projeleri yapabiliriz.

 

Markanıza Özel Yazar Ekibi

Markanızın sektörüne, hedef kitlesine, içerik projenizin genel profiline uygun yazarları bulmakta. İçerik projeniz için en uygun yazarları ve editörleri seçerek kusursuz içeriklere ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Size Göre Esneyen Süreçler

İz Medya Ekibi olarak içerik üretimi ya da içerik projelerinizin süreçleri tamamen sizin yönetiminizde. Hangi platform üzerinden çalışmak istediğinizi bizlere iletin, size özel bir takvim oluşturalım.

 
İÇERİK PAZARLAMASI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR
 • İçerik Pazarlaması Nedir?
 • İçerik Pazarlamasının Avantajları Nelerdir?
 • SEO Uyumlu Makale Nedir? Nasıl Yazılır?
 • Tarama Bütçesi Nedir? Nasıl Optimize Edilir?
 • Sesli Makale Nedir? Nasıl Hazırlanır?
 • İçerik Analizi Nedir? Nasıl Yapılır?
 • İçerik Pazarlama Ajansı Ne İş Yapar?
 • Makale Hizmeti Fiyatları (2022) Ne Kadar?
 • Makale Özgünlük Testi Nedir? Nasıl Yapılır?
 • İçerik Pazarlaması için En İyi İçerik Türleri Nelerdir?
wp