İşletmeler İçin En İyi Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, işletmeler ve markaların hedeflerine ulaşmasında en etkili dijital pazarlama türlerinden biridir. Kurumsal sosyal medya hesap yönetimi, günlük veya belirli aralıklarla rastgele içerik paylaşımı yapmaktan çok ötesidir. Doğru hamlelerle ve bir stratejik planlama ile sosyal medya üzerinden markanızı milyonlara duyurabilirsiniz.

En etkili dijital pazarlama stratejileri ile kurumsal sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor ve doğru kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Threads, LinkedIn ve Pinterest gibi platformlarda Profesyonel sosyal medya yönetimi alanında uzmanız. Kişisel ve kurumsal düzeyde %100 performans odaklı hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize, en uygun sosyal medya yönetim paketlerini en düşük fiyatlarla sunarak, geniş kitlelere ulaşma, ürün ve hizmetlerini pazarlama ve marka tanıtımı imkanı sağlıyoruz.

wrapkit
wrapkit

360º Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi alanında uzman bir ajans olarak, şirketinizin yeni müşteriler çekebilmesi ve internette etkili bir marka konumlandırması elde edebilmesi için size sektördeki en iyi hizmeti sunuyoruz.

 • Markanız için internette konumlandırma stratejileri oluşturan dijital pazarlama uzmanlarına sahibiz.
 • Grafik tasarımcılarımız, etkili tasarımlarla potansiyel müşterilerinizi çekmenizi sağlar.
 • Sosyal medya hesaplarınızın günlük yönetimini planlar ve yönetiriz.
 • Doğru kitleye ulaşmanız ve en uygun fiyatlarla en doğru dönüşümü almanız için en iyi sosyal medya reklam stratejisini oluşturuyoruz.

Yeni Nesil Sosyal Medya Yönetimi ile Tanışın!

Sosyal Medya Yönetimi Ajansı olarak, kurumsal sosyal medya hesaplarınızı en etkili dijital pazarlama stratejileriyle yöneterek, markanızın doğru kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Profesyonel sosyal medya yönetimi alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, kişisel ve kurumsal düzeyde %100 performans odaklı hizmetler sunuyoruz.

Dijital çağın gelişiyle birlikte sosyal medya, işletmelerin başarıya ulaşması için vazgeçilmez bir platform haline geldi. Ancak, sadece sosyal medya hesapları açmak ve içerik paylaşmak yeterli değildir. Önemli olan, doğru stratejiyi belirlemek, hedef kitleyle bağlantı kurmak ve markanızı etkin bir şekilde tanıtmaktır. İşte bu noktada İz Medya Ajansı devreye giriyor.

Uzman ekibimiz, araştırma yaparak, analizler gerçekleştirerek ve hedef kitlenizi anlayarak en uygun sosyal medya stratejisini oluşturur. Çünkü her markanın ihtiyaçları farklıdır ve her platformun kendine özgü dinamikleri bulunmaktadır. Biz, markaların benzersiz özelliklerini vurgulayarak, dikkat çekici içerikler üretir ve markaların hedef kitleleriyle bağlantı kurmasını sağlarız.

wrapkit

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri & Fiyatları

Sosyal medya paketlerimiz, sosyal medya pazarlamasını etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Verimliliğinizi katlayın ve sosyal ağların şirketiniz için sahip olduğu tüm avantajlardan yararlanın. Uygun fiyatlı paketlerimiz, sosyal varlıklarını oluşturmak veya geliştirmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için çok uygundur.

Sosyal medya yönetimi paketlerimiz, bütçesi kısıtlı ancak markalarını, ürünlerini ve/veya hizmetlerini uygun fiyatlarla tanıtmak için sosyal medyadan yararlanmak isteyen işletmeler için idealdir. Paketlerimiz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre uyarlanmıştır. Sosyal medya uzmanlarımız, bütçenize ve iş hedeflerinize göre hangi paketi ekleyeceğinizi seçmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya’da Büyümeye Bugünden Başlayın!

Sosyal Medya Yönetimi Süreçleri

 

Sosyal medya yönetimi, şirketlerin veya bireylerin sosyal medya platformlarını etkin ve profesyonel bir şekilde kullanarak marka bilinirliğini artırmak, hedef kitleyle etkileşim sağlamak ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmek için kullandığı stratejik bir süreçtir. Başarılı bir sosyal medya yönetimi, planlama, uygulama, izleme ve analiz aşamalarını içerir.

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Rakiplerinizi analiz ederek, markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için hedef kitlenizi belirleyip pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.

 

Marka Geliştirme

Sosyal medyada, öne çıkmasını istediğiniz ürünlerinizi veya hizmetlerinizi paylaşımlarımızla vurguluyoruz.

 

Raporlama

Sosyal medyada markanızla ilgili konuşulanları haftalık olarak takip ediyor ve belirli anahtar kelimeleri kullanarak raporluyoruz.

 

Müşteri ile Etkileşim

Markanızla ilgili sosyal medya platformlarında yapılan konuşmaları düzenli olarak takip ediyoruz ve belirli anahtar kelimeleri kullanarak haftalık raporlar hazırlıyoruz.

 

Özel İçerik Üretimi

Sosyal medyada, markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için özel olarak hazırlanan tasarımları ve sloganları paylaşıyoruz, tamamen sizin için özgün bir şekilde.

 

Paylaşım Planlaması

Günlük, haftalık veya aylık olarak birlikte planlama yaparak, sosyal medya platformlarında belirlediğiniz zaman aralıklarında paylaşımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR
 • Sosyal Medya Yönetimi Nedir?
 • Etkili Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?
 • Sosyal Medya Yönetiminin Faydaları Nelerdir?
 • Sosyal Medya Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?
 • Hangi Sosyal Medya Platformlarında Bulunmalıyım?
 • Sosyal Medya Stratejisi Nasıl Oluşturulur?
 • Sosyal Medya Paylaşımları Ne Sıklıkla Yapılmalı?
 • Instagram’da Nasıl Reklam Verilir?
 • Instagram İşletme Hesabı Nedir? Nasıl Açılır?
 • Facebook ve Instagram’da Mavi Tik Nedir? Nasıl Alınır?
 • Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?
 • Sosyal Medya Yöneticisi Ne İş Yapar?
 • Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn Sosyal Medya Yönetimi
 • Sosyal Medya Yönetimi İçin Doğru Ajans Nasıl Seçilir?
wp