Kurumsal Google Reklam Ajansı ile İşinizi Büyütmek, Yeni Müşteriler Kazanmanız İçin Biz Hazırız!

İz Medya Google Reklam Ajansı olarak kurumsal şirketler ve girişimciler için Google Ads reklam danışmanlığı alanında %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir dijital reklam ajansıyız. Google Adwords reklam uzmanlarımız kurumsal düzeyde hizmet almak isteyen markalar ve şirketler için reklam kampanyalarının oluşturulması, Google reklam yönetimi ve optimizasyonu gibi alanlarda profesyonel çözümler sunmaktadır.

360 Derece Çok Yönlü Google Reklam Ajansı Çözümleri

Google reklam ajansı hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uygulanmaktadır. Google arama ağı reklamları, görüntülü reklamlar, alışveriş reklamları, mobil uygulama tanıtımları, yeniden hedefleme (retargeting), yeniden pazarlama (remarketing) çalışmaları, Youtube reklam verme gibi çözümler ile profesyonel destek vermekteyiz.

Google Arama Ağı Reklamları ile Markanızı Güçlendirin

Belirli anahtar kelimeler için Google arama sonuçlarında görünen reklamlardır. Bu tür reklamlar, SERP sayfasında (Arama Motoru Sonuçları Sayfası) üstünde ve altında öne çıkan sonuçlar olarak ve adsense yayıncısı olan web sitelerinin içeriğinde sponsorlu reklam bağlantısı şeklinde yer almaktadır. Google haritalar, Youtube, Gmail gibi Google’a ait olan hizmetlerde de arama ağı reklamları bulunmaktadır.

Belirli ürünler, hizmetler veya çözümler arayan kişilere ulaşmak için oldukça etkili bir formattır. Burada en büyük avantaj, reklam verenin, yalnızca insanların web sitesine girmek için sonuç bağlantısını tıkladığında ödeme yapmasıdır. Bu açıdan bu tür reklamlar kurumsal firmalar için için mükemmel bir F/P (fiyat-performans) oranı sunan reklam şeklidir.

Görüntülü Reklam Ağı Hizmetleri

Bu kampanya türü, web sitelerinde, haber sitelerinde ve bloglarda kullanılmaktadır. Google Görüntülü Reklam Ağı dünyadaki internet kullanıcılarının %90'ına ulaşabilecek bir genişliğe sahiptir.

İstatistiklere göre, Google görüntü reklamları, 35 milyondan fazla web sitesinde ve 1 milyondan fazla uygulamada gösterilmektedir.

Görüntülü reklamların hedefleme için özel seçenekleri vardır: Anahtar kelimeler, Coğrafi bilgiler ve Yeniden pazarlama. Bu filtreleme seçenekleri ile doğru müşterilerin markanızı görmesi, tekliflerinizi değerlendirmesi ve harekete geçmesi sağlanmaktadır. Profesyonel Google reklam ajansı olarak görüntülü reklam ağında ürün ve hizmetlerinizi hızlı ve etkili şekilde tanıtıyoruz.

Youtube Reklamları ile Milyonlara Ulaşın

Google’a ait bir marka olan Youtube milyarlarca kişi tarafından video içeriklerinin paylaşıldığı, izlenildiği bir platformdur.  Youtube üzerinden reklam vermek, doğru strateji ile uygulandığında oldukça etkili bir reklam modelidir. Yaş, cinsiyet, konum, ilgi alanı gibi birçok farklı parametreye göre reklamları filtreleyerek hedef kitleye erişen ve dönüşüm alan reklam yönetimi hizmeti vermekteyiz.  URL bağlantılı metin reklamlar ve video içerikli reklamlar ile Youtube üzerinden müşteri çekmek ve markanızı daha iyi konuma getirmek için bize ulaşmanız yeterli.

Google Mobil App Uygulama Reklamları ile Kazanacaksınız!

Mobil uygulamaların yaygınlaşması ile Google App reklamları da popüler hale geldi. İşletmenizi ve uygulamalarınızı, iOS ve Android uyumlu mobil App uygulamalarında tanıtmak için harika bir reklam modelidir. Uzman ekibimiz reklam kurulumu işlemlerini yaptıktan sonra, reklamlarınız Google arama, Google Play, mobil uygulamalar ve milyonlarca web sitesinde yayınlanmaktadır.

Yeniden Pazarlama (Remarketing) ile Müşteri Dönüşümünü Hızlandırın!

Dijital pazarlama tekniklerinden birisi olan yeniden pazarlama Google Ads reklamları için de kullanılan başarılı bir stratejidir. Bu teknikte web sitenizi daha önceden ziyaret etmiş ancak satın alma ya da iletişime geçmemiş kitleye Google reklamları ile tekrar ulaşılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerin doğru hedef kitleye ulaşması pazarlamanın temel amaçlarındandır. Dolayısıyla, daha önceden web sitesini ziyaret etmiş bir kullanıcı aslında hedef kitleye uyan bir profildir. Bu kişilere tekrar ulaşarak dikkatini çekmek ve hizmetlerden faydalanması için teşvik etmek dönüşümleri artıran ve marka sadakati uyandıran bir yöntemdir.

Reklamlarınızı Tüm Dijital Platformlarda Yayınlıyoruz!

Google’a alternatif olan Bing, Yandex, Baidu gibi arama motorları içinde özelleştirilmiş reklam hizmeti veriyoruz. En çok kullanılan sosyal medya platformları olan Facebook, İnstagram, Linkedin, Twitter gibi mecralarda da sosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.  Kurumsal Google reklam ajansı olarak, dijital reklam ihtiyaçlarınız için doğru yerdesiniz.

Google ADS Reklam Danışmanlığı için Neden İz Medya ile Çalışmalısınız?

İşletmeler için Google ADS (Adwords) üzerinden reklam vermek, doğrudan müşteri kitlesine ulaşmak için en akıllı pazarlama stratejilerinden birisidir. Dijital reklam yönetiminin doğru oluşturulması, hedef kitlenin analizi, en uygun anahtar kelimelerin belirlenmesi,  tıklama maliyetlerinin en aza indirilmesi gibi konularda profesyonel bir Google reklam ajansı ile çalışmanız daha hızlı ve etkili sonuç almanızı sağlar.

Aklınızdaki Soru İşaretlerini Gideriyoruz!

 • Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek ve satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz?
 • Sonuç alamadığınız Google reklam kampanyalarına para harcamaktan bıktınız mı?
 • Google ve sosyal medya platformları (İnstagram, Youtube, Pinterest, Facebook, Twitter, Linkedin) üzerinden reklam vermek için profesyonel bir uzmana mı ihtiyacınız var?
 • Online reklamlarınızın daha büyük kitlelere erişmesini ve yüksek dönüşüm oranlarına ulaşmasını mı istiyorsunuz?

Tüm bu soruların cevabını bizde bulabilirsiniz. Google reklam partneri olan ajansımız, tüm marka ve şirketler için kişiselleştirilmiş bir reklam deneyimi sunar.

Google reklamlarını etkili şekilde yürüterek, en düşük tıklama maliyetleri ile yüksek ziyaretçi trafiği yakalamanızı sağlıyoruz. Profesyonel Google reklam yönetimi ile marka imajınızı güçlendirerek, sadık müşteri kitlesi oluşturmanızı sağlıyoruz. Online reklam kampanyalarını oluştururken, doğru hedef kitlenize ulaşıyor, böylece dönüşüm oranlarınızı en üst seviyeye çıkarıyoruz. Dijital Reklam kampanyalarınızın analiz ve ölçümünü yaparak, sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

Google’da Reklam Vermek ve İz Medya Reklam Ajansı ile Dünyaya Açılmak için Şimdi Tam Zamanı…

GOOGLE REKLAMLARI HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDİLEN SORULAR

 • Google ADS (Adwords) Ne için Kullanılır?

  Google Ads, Google tarafından geliştirilen dijital reklam servisidir. Google Ads aracılığıyla, sunduğunuz ürün ve hizmetleri hedef kitlenize doğrudan pazarlama imkanı yakalarsınız. Google Ads, işletmenizi ve markanızı tanıtmak, ürün veya hizmetlerinizi pazarlamak, fark edilmek, web sitenize gelen trafiği artırmak için kullanabileceğiniz bir üründür.

  Google Ads hesapları online olarak yönetilir, böylece reklam metniniz, ayarlarınız ve bütçeniz dahil olmak üzere istediğiniz zaman reklam kampanyanızı oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Minimum yatırım gereksinimi yoktur ve kendi bütçenizi belirleyip kontrol edebilirsiniz. Reklamınızın nerede görüneceğini seçersiniz, sizin için doğru olan bir bütçe belirlersiniz ve bunun etkisini kolayca ölçersiniz.

  Şirketler, ürün ve hizmetlerini arayan potansiyel müşterilere ulaşmalarını sağlayan bir dijital reklam aracı olarak Google AdWords'ü kullanıyor. Google'ın kendi verilerine göre, dünya çapında dakikada 700.000'den fazla farklı arama yapılıyor ve Google AdWords'te 1,2 milyondan fazla reklam veren var.
 • Google Reklamları Nerede Görünür?

  Google Ads reklamları yalnızca arama motorlarında görünmez. Google Ads yıllar içinde basit bir arama motoru reklamcılık platformundan dünyanın en kapsamlı dijital reklamcılık platformuna dönüşmüştür.

  Dijital reklam danışmanlığı hizmeti için ajansımızı seçen müşterilerimizin reklam kampanyaları, Google arama motoru, mobil uygulamalar, alaka düzeyi olan web siteleri, Youtube videoları gibi farklı ortamlarda ziyaretçilere gösterilmektedir.

  Reklam gösterimi ücretli değildir. TBM yani tıklama başına reklam ücreti ödenir. Doğru şekilde optimize ettiğimiz reklamlarınızın hedef kitlenize erişimine ve müşterilerinizin size dönüşümüne aracık etmekteyiz.

  Her gün milyarlarca kişi tarafından kullanılan Google'da reklamlarınızı geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştırarak, marka imajınızı güçlendiriyor, ürün ve hizmetlerinizin satış ve pazarlamasını kolaylaştırıyoruz. Profesyonel Google reklam ajansı hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.
 • Google Ads'de Reklam Vermenin Avantajları Nelerdir?

  Global erişim : Google, en yüksek trafik hacmine sahip arama motorudur, bu nedenle reklamlarınızın hedef kitlenize ulaşması oldukça kolaydır.
  Segmentasyon :Adwords, müşterileri çekme potansiyeli yüksek olan hedef kitleye yöneliktir. Filtreleme yaparak doğru kitlenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  Fırsatlar : SEO konumlandırmasının karmaşık olduğu çok rekabetçi sektörlerde konumlandırmaya izin verir. En zor sektörlerde bile uygun reklam fiyatlaması ile en üst sıraya yerleşir ve müşterilerinize ulaşırsınız.
  Esneklik : Kampanyalar istediğimiz zaman başlatılabilir veya durdurulabilir.
 • Google Reklam Ücretleri Ne Kadar? (2022)

  Google reklamları tıklama başına ödenen birim ücret baz alınarak hesaplanır. Sitenizin kalite puanı, sektörünüzde reklam verenler arasındaki rekabet oranı gibi durumlar TBM yani tıklama başına ödeyeceğiniz ücreti belirlemektedir. Rekabetli bir sektörde daha fazla reklam ücreti öderken, daha kolay bir sektörde daha az ödersiniz. Profesyonel bir dijital reklam ajansı bu noktada işinizi kolaylaştırır. Doğru optimize ve ayarlamalar ile daha uygun bütçelerle Google’da reklamlarınızın yayınlanmasını sağlar.
 • Sosyal Medya ve Google ADS Reklam Harcamaları Vergiden Düşülür mü?

  Şirketler (Şahıs firması, Limited, Anonim Şirketler) Google ADS, Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin gibi yerlerde yaptıkları reklam harcamalarını gider olarak gösterip vergiden düşebilir. Ayrıca şirketlerde kullanılan lisanslı yazılımlar (Adobe ürünleri gibi) için ödenen ücretler de aynı şekilde gider olarak gösterilip vergiden düşürülebilir.
 • SEM (Arama Motoru Pazarlaması) Nedir? Nasıl Yapılır?

  SEM (Arama Motoru Pazarlaması), şirketlerin web sayfalarının, internet arama motorlarında görünürlüğünü optimize etmek için ücretli reklamcılık yoluyla kullandıkları stratejiler, teknikler ve araçlardır. Bu stratejinin temel amacı, web sitenize dönüşümleri önemli ölçüde artıracak nitelikli trafik sağlamaktır.

  Bir SEM kampanyası, belirli anahtar kelimeler için reklamların optimize edilmesi ile yürütülür. Kullanıcılar, bu anahtar kelimeleri Google arama motoruna yazdıklarında, reklamlarınız arama sonuçlarının ilk sıralarında görünecektir.

  SEM çoğu zaman SEO ve SMM ile karıştırılabilen bir kısaltmadır. SEO, web siteleri için uygulanan optimizasyon çalışmalarıdır. SEM ise reklam kampanyalarının optimizasyonuyla ilgilenir. SMM ise Sosyal medya yönetimi ile ilgili bir terimdir.

  SEM’in sunduğu bazı avantajlar şu şekildedir:
  1. SEO çalışmalarına göre daha hızlı sonuç veren bir yöntemdir. Web sitelerine organik hit çekmek için yapılan SEO çalışmaları ise uzun vadede işe yarayan bir tekniktir. Elbette hem SEO hem SEM birlikte kullanılması gereken ayrı stratejilerdir.
  2. SEM, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen kitleye ulaşmanızda rol oynar. Gereksiz trafikle uğraşmadan sonuç odaklı dönüşüm için etkili çözümler sunar. Markanızın görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.
  3. Google Adwords gibi SEM araçları, dönüşümleri oluşturmanıza ve ölçmenize, kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak izlemenize ve ayarlamalar yapmanıza olanak tanır.
  4. Küçük bütçelerle reklam verebilirsiniz. Her gün ne kadar harcamak istediğinize ve reklamınıza yapılan her tıklama için ne kadar ödemek istediğinize siz karar verirsiniz.
  5. Arama motoru sonuçlarında görünmenin yanı sıra, markanızla yakın sektörde olan web sitelerinde reklamlarınızı yayınlamış olursunuz.

  İZ Medya Google Reklam ajansı olarak müşterilerimize profesyonel SEM hizmetleri vermekteyiz. SEM danışmanlığı hakkında bilgi almak ve kısa sürede işinizi büyüterek markanızı zirveye taşımak için hemen bizimle iletişime geçin.