Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı için Biz Hazırız!

Sosyal medya danışmanlığı, şirketiniz için özelleştirilmiş bir sosyal medya planı geliştirmenin başlangıç ​​noktasıdır. İstatistiklere göre Türkiye’deki internet kullanıcılarının %90’ınından fazlasının sosyal medya hesabı bulunmakta ve bu kitlenin %70’i sosyal medya üzerinden işletme ve markalarla iletişime geçmektedir. Bu veriler, sosyal medyanın potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için ideal bir zemin olduğunu göstermektedir.

"Sosyal Medya'dan anlayan şirketler, mesajıyla 'Seni görüyorum, seni duyuyorum ve seni önemsiyorum' diyenlerdir." (Trey Pennington)

Sosyal mecralar, dünyanın her yerinden İnternet kullanıcılarıyla etkileşim kurmanıza, hedef kitlenizle iki yönlü iletişim geliştirmenize ve şirketinizin İnternet üzerindeki imajını geliştiren ilgili bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır. Ancak tüm şirketler veya markalar aynı değildir, hedef kitleleri de aynı sosyal ağlarda değildir. Bu nedenle sosyal medya pazarlamasında her sektörün ihtiyaçlarını ve her şirketin kaynaklarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir plan oluşturmak kilit noktasıdır.

wrapkit

İz Medya olarak, sizlere sağladığımız profesyonel sosyal medya danışmanlığı şunları içermektedir.

 • Markanızın ve işletmenizin internette görünürlüğünü ve erişimini artırmak için dijital medya kanallarında  tanımlanacak ve uygulanacak kişiselleştirilmiş bir Sosyal Medya Pazarlama stratejisi hazırlıyoruz. Böylece işletmenizin online pazarlamadaki hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz.
 • Sosyal medya SWOT analizi yaparak, işletmenizin zayıf ve güçlü yönlerini analiz ediyor ve sosyal medya danışmanlığı ile işletmenizle ilgili fırsatları keşfetmenizi ve aksiyon almanızı sağlıyoruz.
 • Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube, Pinterest, Tiktok, Twitter gibi farklı dijital sosyal medya platformlarında, marka tanıtımına yönelik dikkat çekici içerik paylaşımları sağlıyoruz. Editöryal takvime göre yayınlanan içeriklerin etkileşim ve dönüşüm oranları ile ilgili ölçümleri periyodik olarak sizlere raporluyoruz.
 • Hedef odaklı ve minimum maliyetli sosyal medya reklam kampanyaları ile büyümenizi sağlıyoruz. Organik takipçi sayınızı artırarak hedef kitlenizle aranızda güçlü bir köprü oluşturuyoruz.
 • Topluluk yönetimi hizmetleri ile tüm sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, kullanıcıların sordukları sorulara hızlı dönüş yaparak müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.
 • Bizden sosyal medya danışmanlığı hizmeti alan şirketlere ihtiyaç duymaları halinde web site tasarımı, SEO, Google reklam yönetimi, kurumsal mail hizmetleri gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında destek sağlıyoruz.

İz Medya: Sosyal Medya Danışmanlığı için Doğru Adres!

Sosyal medya danışmanlığı, markanızın büyümesi, daha fazla müşteriye ulaşmanız ve firmanız ile müşterileriniz arasında karşılıklı şeffaf bir iletişimin sağlanması açısından önemlidir.

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi şirketi sizlerin, potansiyel müşterilerinize sosyal medya kanalları üzerinden kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.  Google ve diğer arama motorlarında verilen reklam ücretlerine göre daha düşük bütçelerle marka ve ürünlerinizin pazarlamasını yaparak,  kısa sürede başarı sağlamanızı kolaylaştırır.

Etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi ile kısa zamanda, satışlarda yükselme ve marka tanınırlığı sağlanabilir ve minimum maliyetlerle rakiplerinizden sıyrılarak sektörünüzde önlere gelebilirsiniz.

wrapkit
wrapkit

Şirketinizin sunduğu ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyan insanlar olduğuna eminiz. Müşterilerinizin sizi bulması için de doğru zamanda, doğru yerde olmak zorundasınız. İşte tam bu yüzden, sizleri olmanız gereken tüm sosyal medya platformlarında, sağlam bir şekilde yerinizi almanızı sağlıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey ise, koltuğunuza yaslanmak, kahvenizi içerken müşterilerin dönüşüm ve etkileşimini izleyerek başarının tadını çıkartmak…

Mutlu müşterilerin en iyi reklam kaynağınız olduğunu unutmamalısınız. Sosyal medya yönetimi sunan bir şirket ile çalıştığınızda, sosyal medyada şirketiniz hakkında olumlu ya da olumsuz görüş bildiren, yorumda bulunan kişilerle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Müşteriler kendilerine değer verildiğini hisseder. Bu markanızın, kurumsal kimliğinizin oluşmasında ve güçlenmesinde son derece önemlidir.

İZ MEDYA olarak sizlere etkili bir sosyal medya danışmanlığı ile başarılı reklam stratejileri geliştiriyoruz. 

SOSYAL MEDYADA İZ BIRAKMAYA HAZIR MISINIZ?

Sosyal Medya Danışmanlığı

 

Sosyal medyanın diline ve ruhuna uygun paylaşımlarla müşterilerinizle tüketici ilişkisinden daha fazlasını kurmak, potansiyel müşteri sayınızı arttırmak için sosyal medya danışmanlığından yararlanın.

İhtiyaç ve Beklenti Analizi

Markanızın güçlü ve zayıf yönlerini, sosyal medyada karşınıza çıkan fırsatları ve tehditleri analiz ediyor, sosyal medya danışmanlığı ile hazır olmanızı sağlıyoruz.

 

Yol Haritası ve Planlama

Sosyal medya danışmanlık desteği ile günlük, haftalık ve aylık bir sosyal medya yönetim planı oluşturuyor, etkileşiminizi arttıracak stratejiler belirliyoruz.

 

Sosyal Medya Eğitimleri

Etkili bir sosyal medya kullanımı için sosyal medya analiz araçlarını, içerik stratejilerini ve reklam yöntemlerini öğrenmenizi sağlıyor, sosyal medya eğitimi veriyoruz.

 

Takip ve Raporlama

Sosyal medya danışmanlığı sürecinde ve sonrasında aldığınız sonuçları inceliyor, geri dönüşleri olumlu etkileşimlere ve daha yüksek satış başarısına dönüştürüyoruz.

 

Kriz Yönetimi

Doğru iletişim ve hızlı çözüm üretme yöntemleri ile en zorlu süreçleri bile sağlıklı yönettiğinizden emin oluyor, sosyal medya danışmanlığı ile krizleri fırsata çeviriyoruz.

 

Danışmanlık Sonrası Destek

Sosyal medya danışmanlık hizmeti sonrasında da yanınızda olmaya devam ediyor, ihtiyacınız olan her an size destek oluyor, dijital dünyadaki yerinizi güçlendiriyoruz.

 
SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI : SIK SORULAN SORULAR
 • Sosyal Medya Nedir?
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?
 • Sosyal Medya Danışmanı Ne İş Yapar?
 • Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?
 • Topluluk Yöneticisi Ne iş Yapar?
 • Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?
 • Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?
 • Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları Ne Kadar?
 • Influencer Pazarlama Nedir? Faydaları Nelerdir?
 • İnstagram Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?
wp