“Google Harita İşletme Kaydı ve Yer Ekleme Hizmeti için Profesyonel Destek”

Google haritalara yer ekleme, işletmelerin dijital dünyada fark edilmeleri için önemli bir adımdır. Konum, yer ve adres bilgilerinin Google My Business (Benim İşletmem) uygulaması üzerinden ekleme işlemi ile şirket ve firmanızın yer aldığı ilçe ve şehirlerdeki potansiyel müşterilere ulaşabilirsiniz. Harita konum ekleme ve adres kaydı markanızın ve işletmenizin tanınması ve SEO performansının iyileştirilmesi açısından da pozitif katkı sağlar.

Dünyadaki internet kullanıcılarının %85’inden fazlasının Google kullanarak internette ürün, hizmet araştırması yapması, kurumsal işletmeler için harika fırsatlar anlamına gelmektedir. Günümüzde işletmelerin neredeyse tamamı Google, Yandex harita servislerinde kayıtlıdır. İşletmeniz henüz bu servise ekli değilse bu konuda size destek verebiliriz. Fiziksel bir işletme veya mağaza sahibi olanlar için en iyi Google haritalara işletme kaydı hizmetini sunuyoruz.

wrapkit

Mobil cihazlar ve bilgisayarlar üzerinden yapılan Google aramalarında listelenen harita sonuçlarında işletme adınızı, açılış-kapanış saatleri, konum ve adres, işletme fotoğrafları, müşteri yorumları ve telefon bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.  Konum, yer ve adres bilgileri Google haritalara eklenmiş olan  işletmeler için bu durum, yeni müşteriler kazandıran bir avantajdır.

Google Haritalar veritabanı sonuçlarının SERP'lere entegrasyonundan bu yana, haritalama hizmeti SEO ile ilgilenenlerin ilgi odağı haline geldi. Bu şekilde, bölgesel olarak faaliyet gösteren bir şirketin, rekabet ettiği anahtar kelimelerde Google arama sonuçlarında geride olsa bile harita sonuçları kısmında üstte çıkarak Google ilk sayfa ziyaretçilerine ulaşması mümkün olmaktadır.

Dijital pazarlama stratejileri arasında uygulanması en kolay ve en hızlı müşteri dönüşümü sağlayan Google haritalara yer ekleme işlemi için bize ulaşabilir ve uzman ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

wrapkit

Google Haritalara İşletme Adresi Ekleme Neden Önemlidir?

Google Maps işletme kaydı, fiziksel işyerinizi dijitale taşımak ve milyonlarca kişiye ücretsiz ulaşmanız açısından önemlidir. Google haritalara işletme konumu ekleyerek internet aramalarında ve harita sonuçlarında listelenir ve müşteri çekersiniz.

Google web aramalarında hizmet sektörüne dönük aramalarda haritalara eklenen işletmeler de yer almaktadır. Google 1. Sayfada en üstlerde çıkan bu sonuçlar işinizi büyütmeniz için çok değerlidir. Hedef kitlenizin telefon veya web siteniz üzerinden size ulaşarak hizmet almalarında etkilidir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ya da Türkiye’nin ve Dünyanın hangi noktasında işletmeniz konumlanmışsa o bölgedeki insanlara kolayca ulaşmak için mutlaka Google haritalar konum ekleme servisini kullanın. Halı yıkama firmaları, kuru temizlemeciler, klima ve beyaz eşya servisleri, özel okullar, temizlik şirketleri, doktorlar avukatlar gibi tüm farklı iş grupları için Google Maps işletme kaydı önemlidir.

İşletmenizi Google Haritalara Eklemenin Faydaları

Kurumsal işletmenizi Google Haritalara eklemenin birçok avantajı vardır.

 • Daha fazla müşteri elde etmek için yerel aramalarda görünürlüğünüzü artırır.
 • Potansiyel müşterilerinizin bulundukları yerden işletmenize giden en hızlı rotayı bulmalarına yardımcı olur.
 • Google haritalarda işletmenizi eklemek, 24 saat müşteri hizmeti sunma imkanı sağlar.
 • Potansiyel müşterilerinize işletmenize ait ürün ve hizmetleri Google haritalar üzerinden  tanıtmanızı sağlar.
 • Ön sipariş veya erken rezervasyon yapabilmeleri için telefon numaranızı ve iletişim bilgilerinizi gösterebilirsiniz.
 • Hedef kitlenizle etkileşim kurmanızda, markanızın ve hizmetlerinizin daha fazla kitleye ulaşmasında etkilidir.
wrapkit

İz Medya olarak Google web konumlandırma (SEO) alanında uzman çözümler sunan dijital pazarlama ajansıyız. İşletmenizi yalnızca Google haritalara eklemekle kalmıyor, yerel seo teknikleri ile haritalarda ilk sıralarda çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Müşteri yorumları kontrolü, Google My Business işletme hesabının optimizasyonu, ürün ve hizmetlerinizle ilgili açıklamalar ile markanızı önlere taşıyor ve size yeni müşteriler kazandırıyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

 

Bizim temel amacımız pazarlamadır. Markanızın varlığını yöneterek, sosyal medya platformlarında geniş bir kitleye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz.

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Rakiplerinizi analiz ederek, markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için hedef kitlenizi belirleyip pazarlama stratejinizi oluşturuyoruz.

 

Marka Geliştirme

Sosyal medyada, öne çıkmasını istediğiniz ürünlerinizi veya hizmetlerinizi paylaşımlarımızla vurguluyoruz.

 

Raporlama

Sosyal medyada markanızla ilgili konuşulanları haftalık olarak takip ediyor ve belirli anahtar kelimeleri kullanarak raporluyoruz.

 

Müşteri ile Etkileşim

Markanızla ilgili sosyal medya platformlarında yapılan konuşmaları düzenli olarak takip ediyoruz ve belirli anahtar kelimeleri kullanarak haftalık raporlar hazırlıyoruz.

 

Özel İçerik Üretimi

Sosyal medyada, markanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz için özel olarak hazırlanan tasarımları ve sloganları paylaşıyoruz, tamamen sizin için özgün bir şekilde.

 

Paylaşım Planlaması

Günlük, haftalık veya aylık olarak birlikte planlama yaparak, sosyal medya platformlarında belirlediğiniz zaman aralıklarında paylaşımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 
GOOGLE HARİTALAR HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDİLENLER
 • Google Haritalar Nedir?
 • Google Haritalara Nasıl Kayıt Olunur?
 • Google Haritalar'da ilk sıralarda nasıl görünürüm?
 • Google Haritalara Yer Ekleme Nasıl Yapılır?
 • Google Harita Yer Ekleme Ücretli Mi?
 • Google Maps İşletme Adresi Değiştirme
 • Google Haritalardan İşletme Bilgilerini Kaldırma ve Silme
 • Google Konum Paylaşma Nasıl Yapılır?
 • Instagram’da İşletme Profiline Konum Ekleme
wp