En Hızlı Kurumsal Mail ve Güvenli Kurumsal E-Posta Hizmeti ile Tanışın!

Kurumsal Mail, girişimciler ve işletmeler için kurumsal marka imajını güçlendiren ve dijital pazarlama çalışmalarının başarıya ulaşmasında etkili olan bir araçtır. İnsanların %33’ü kurumsal e-posta kullanmayan firmaların güvenilirliğinden şüphe duymaktadır.

Reklam ve pazarlama açısından da kurumsal mail oldukça etkili bir çözümdür. E-posta pazarlaması ve toplu mail gönderimi gibi çalışmalarda kurumsal mail kullanmak, müşteri kitlenizin markanızla doğrudan ilişki kurmasını sağlar ve satın alma davranışlarını teşvik eder.

Ücretli / ücretsiz olarak hizmet veren Gmail, Hotmail, Yandex, Outlook mail servislerinden yeterli verim alamayan şirketler ve kişiler için en kaliteli kurumsal e-posta hizmeti ve profesyonel kurumsal mail çözümleri sunuyoruz. İz Medya kurumsal mail çözümleri ile işini daha üst seviyeye taşımak isteyen profesyonellerin tercihi! Bize ulaşın ve size sunduğumuz fırsatlarla hemen tanışın!

Kurumsal Mail Kullanmanın Avantajları

Kurumsal e-posta, şirket ve markaların ticari adıyla ilişkilendirilen bir e-posta adresidir. Kurumsal mail örneği olarak info [@] izmedya.com verilebilir. Bu mail örneğinde olduğu gibi; şirket maili (kurumsal e-posta adresi) bir kullanıcı adının ardından gelen (@) işareti ve kurumsal alan adından oluşur.

Kurumsal e-posta, firma adıyla eşleşen kendi etki alanına sahiptir ve bu mail üzerinden yapılan e-posta gönderimi, gönderenin kurumsal bir şirket olduğunun alıcılar tarafından onaylanmasını sağlar.

İşletmeler için kurumsal mail kullanımı, ücretsiz e-posta servisi sunan şirketlere göre önemli faydalar sağlamaktadır.

Şirketler için kurumsal e-posta kullanmanın başlıca avantajları şunlardır:

Daha Güçlü Kurumsal İmaj: Şirket adı ve web sitesini gösteren kurumsal mail hesabı kullanmak, müşterilerinize ve iş ortaklarınıza güvenilir, işini profesyonel yapan bir marka olduğunuzu gösterir. Her şirketin dijital pazarlama hedefleri arasında marka itibarını korumak ve güçlendirmek en önemli hedefleri arasındadır. Bu anlamda, şirket adı ile mail açmak ve kullanmak marka gücünüzü de doğrudan etkileyen bir durumdur.

Etkili E-posta Yönetimi: Kurumsal mail kullanmak, şirketlere daha etkin bir e-posta yönetimi deneyimi sağlar. Şirket içindeki bölümlere göre tanımlanan mail hesapları sayesinde çalışanlar birbirleriyle daha kolay ve hızlı iletişim kurarlar. Müşterilerden gelen soru, istek ve öneriler ilgili departmana mail yoluyla aktarılır, iş akışı sağlıklı ve verimli yürütülür. Kullanıcıların yanlış bölüme gönderdiği mailler, kolayca ilgili bölüme aktarılarak müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunulmaktadır.

E-posta pazarlaması: Dijital pazarlama kampanyaları açısından da oldukça faydalı olan kurumsal mail, satış ve pazarlama çalışmalarının dönüşümünü belirleyen süreçler arasındadır. Kurumsal mail kullanımında, gerekli teknik ayarlar doğru yapılandırıldığında potansiyel hedef kitlenize gönderdiğiniz e-postaların gelen kutusuna düşmesi sağlanır. Özellikle toplu mail ile yapılan reklam, tanıtım ve pazarlama kampanyalarının başarısında bu durum önemli rol oynar ve e-posta pazarlamasının dönüşüm oranlarını artırır.

Veri Güvenliği: Dijital verilerin güvenli şekilde saklanması, korunması ve veri güvenliğinin sağlanması şirketler için hayati önem taşır. Kurumsal mail hizmeti alan şirketler, virüslerden ve bilgisayar korsanlarının saldırılarından korunmuş olmaktadır.

İyi bir kurumsal mail servisi, size e-posta güvenliği konusunda güvenlik duvarı ayarları, antivirüs koruması,  zararlı (spam) içerikli maillere karşı kusursuz bir koruma ve güvenlik sağlar. Şirket maillerine başkalarının sızmasını engelleyerek hayati verilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller.

İz Medya, kurumsal mail yönetimi alanında profesyonel ekibi ile en güvenli mail hizmetini size sunmaktadır. Bize ulaşın ve kurumsal mail hizmetlerinizden hemen yararlanmaya başlayın!

Kontrol Kolaylığı: Kurumsal mail hizmetleri, mesaj giriş ve çıkışları için kayıt araçları (günlükler) barındırır. Böylece kurumsal şirketler için önemli olan reddedilen, geri gönderilen ya da başarısız olan e-postaların takibinin ve kontrolünün yapılması mümkün olmaktadır.

Daha Fazla Alan: Kurumsal mailler, şirketlere daha büyük depolama alanı sağlar.  Böylece mail kutunuzu sık sık temizlemek zahmeti ile uğraşmazsınız.  Arşivinizde daha fazla bilgi saklayabilir ve geçmiş müşteri maillerine ulaşarak iş akışınızın daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal e-posta hizmetleri, kurumsal hesap sahiplerine ek işlevler sağlar: bulut depolama, takvim, sohbet gibi.

Yeşil Teknoloji: Kurumsal mail, dijital bir servis olmasından dolayı çevre dostudur. Geleneksel posta yöntemlerinde kullanılan zarf, kağıt, mektup, fatura, antetli kağıt gibi ağaçlardan elde edilen materyallerin kullanımına gerek kalmadan, dijital olarak iletişim ve bilgi akışı sağlanır.  Bu yönüyle doğaya saygılı bir dijital teknolojidir.

Global Erişim: İnternet teknolojilerinin ışık hızındaki performansı mail servislerinin de anlık mesajlaşma ve iletişim yeteneğini ortaya çıkarmıştır. Bulunduğunuz konumdan dünyanın herhangi bir yerindeki kişiye ya da işletmeye, saniyeler içinde internet ağınız üzerinden mail gönderimi yapabilir ve işlerinizi yürütebilirsiniz. Kurumsal mail, şirket merkezinde fiziksel olarak bulunmanızı gerektirmeden, tatilde, yolculukta kolayca tüm işlerinizi organize etmenizi ve müşterilerinizle etkileşim halinde olmanızı sağlar.

Türkiye’nin En Hızlı ve Güvenli Kurumsal E-posta Servisi Sizi Bekliyor!

İz Medya, en yeni teknolojilerle, hız ve güvenlik testinden geçmiş mail sunucuları ile girişimciler ve şirketler için en uygun fiyatlarla kurumsal e-posta desteği veriyor. Bize ulaşın ve en iyi hizmeti almaya başlayın!

KURUMSAL MAİL HAKKINDA MERAK EDİLENLER
  • E-Posta Nedir, Ne İşe Yarar?
  • E-Posta Hangi Bölümlerden Oluşur?
  • E-Posta Hesabı Türleri
  • E-posta Sunucuları Kaç Çeşittir?
  • DKIM Kaydı Nedir?
  • E-Posta Sağlayıcıları Nelerdir?
wp