İz Medya Sosyal Medya Ajansı ile Hedef Kitlenize Ulaşmak Çok Kolay!

Profesyonel Sosyal Medya Ajansı olarak kurumsal şirketler ve girişimciler için 360 derece sosyal medya hizmeti veriyoruz. İşinizi büyütmek ve dijital dünyaya markanızı duyurmak için doğru yerdesiniz!

 Türkiye’nin en iyi sosyal medya ajansları içinde yer alan İz Medya, sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturma, içerik planlaması, sosyal medya reklam yönetimi, marka sadakati oluşturma, itibar yönetimi, dönüşüm odaklı sosyal medya uygulamaları gibi alanlarda kurumsal sosyal medya ajansı olmanın uzmanlığı ile müşterilerine etkili çözümler sunmaktadır.

İz Medya: Güvenilir Sosyal Medya Ajansı

Kurumsal şirketler ve markalar için sosyal medya platformlarında doğru şekilde olmak, işlerinin geleceği açısından önem taşır. Uzman bir sosyal medya ajansı ile çalışmanız başarıya ulaşmanızı hızlandırır, zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 Profesyonel sosyal medya uzmanı ekibimiz her müşterimize özel bir strateji oluşturur ve uygular. Sonuçlar adım adım bir plan dahilinde yürütülür. İçerikler en iyi etkileşimi sağlayacak şekilde hazırlanır. Sosyal medya reklam yönetimi de bütçenize uygun şekilde planlanır ve etkili dönüşümü sağlayacak şekilde optimize edilir.

Unutmayın! İyi bir sosyal medya pazarlaması, internet üzerinden tüm dünyaya işinizi, hizmetlerinizi, markanızı tanıtmanızı sağlar ve size yeni müşteriler kazandırır. 

İz Medya Sosyal Medya Pazarlama Ajansı olarak, en önemli değerimiz müşterilerimizin bize olan güvenidir. Kurumsal bir anlayışla her müşterimiz bizim için özeldir ve en iyi hizmeti almayı hak eder. Sizler de yüzlerce mutlu müşterimiz arasında yerinizi almak ve kısa zamanda işinizi büyütmek için bize ulaşın!

İşletmeler İçin Sosyal Medya Ajansı ile Çalışmanın Önemi

Sosyal medya ajansı, müşteri ilişkilerinizi güçlendirmenize yardımcı olur. Profesyonel bir sosyal medya ajansı tarafından yönetilen hesaplarınızı takip eden kullanıcılarınız, sayfanızı ve paylaştığınız içeriklerinizi beğenerek, yorum yaparak ve paylaşarak markanıza ilgi gösterir ve onlarla tekrar etkileşim kurarak marka güveni oluşturursunuz.

Bu iletişim, organik erişiminizi ve müşteri sadakatinizi artırmak için hayati önem taşır. Müşteri sadakatini artırarak dolaylı olarak satışlarınızı da artırmış olursunuz.

Sosyal medyada etkileşim kurduğunuz müşteriler, markanızda güven bulacak ve ürün / hizmetlerinizi daha fazla satın almak isteyeceklerdir. Bu nedenle, sosyal medya katılımını artırmak, işletmeyi yönlendirmenin de anahtarıdır.

En iyi Sosyal Medya Ajansı ile Çalışın!

İz Medya Sosyal Medya Ajansı olarak, sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimizle, tüm sosyal kanallarda etkileşimi nasıl artıracağımızı biliyoruz. Markanız için işe yarayacak özel bir sosyal medya stratejisi oluşturabiliriz. Bizimle iletişime geçin ve işinizin sosyal medya aracılığıyla büyümesini izleyin.

SOSYAL MEDYA AJANSI: EN ÇOK SORULAN SORULAR

 • Sosyal Medya Ajansı Ne İş Yapar?

  Bir sosyal medya ajansı, işinizi Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve Pinterest gibi sosyal ağlarda geliştirmek için çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetler, sosyal medya sayfası yönetimi, sosyal medya reklam verme hizmeti, hesap açma ve profil oluşturma, şirket sayfası kurulumu ve daha fazlasını içermektedir. Doğru bir sosyal medya ajansı, fiziksel işletmenizin en uygun bütçelerle milyonlara ulaşmasını sağlar.
 • Sosyal Medya Stratejisi Nasıl Oluşturulur?

  Potansiyel müşterilerinizi etkilemek ve ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında bilgi vermek için sosyal medyayı kullanmak, günümüzün dijital dünyasında satış yapmanın en iyi yolları arasındadır.

  Giderek daha fazla insan satın alma kararları verirken sosyal medya üzerinden öneri ve tavsiye arayışı içindedir. Potansiyel müşterilerinizin işletmenizi fark etmesi için sosyal medya çok önemlidir.

  Ancak sosyal medyayı kullanmak göründüğü kadar kolay değildir. Bilgi, deneyim ve iyi düşünülmüş bir strateji gerektirir. Uğraşılacak çok sayıda platform, gönderi türü ve reklamlar gibi ücretli öğeler vardır. Plan yapmadan rastgele sosyal medyada paylaşmaya başlarsanız, markanıza zarar verebilirsiniz.

  Bu anlamda uzman bir sosyal medya ajansı ile çalışmanız gerekir. İz Medya, siz değerli müşterilerine en kaliteli sosyal medya pazarlama hizmetini sağlamaktadır.

  Sosyal medyada ayağa kalkmanıza ve büyümenize yardımcı olmak için buradayız. Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest veya Instagram'ın müşteri gruplarınız için en uygun olup olmadığına karar vermek için önce sizi, işinizi ve rakiplerinizi tanıyacağız ve oradan size bir strateji oluşturacağız.

  Profiller oluşturmanıza ve ne tür içerikler yayınlamanız gerektiğini planlamanıza yardımcı olacağız. Ekibinizin üyelerini, size daha fazla dönüşüm elde etmek için sosyal medyayı nasıl kullanmaya devam edeceğiniz konusunda eğitebiliriz.

  Profesyonel Sosyal Medya Ajansı olarak, sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturma ve uygulama alanında bize güvenebilirsiniz.
 • Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı Neden Gereklidir?

  Sosyal medya, müşterileriniz ve takipçilerinizle online olarak nasıl iletişim kurduğunuz konusunda temel bir rol oynar. Bununla birlikte, iletişim kurmanın en iyi yollarını, takipçilerinizle nasıl etkileşim kuracağınızı ve en önemlisi, işinizin fark edilmesini ve hatırlanmasını sağlamak için zamanınızı en verimli şekilde kullandığınızdan nasıl emin olacağınızı anlamanın zaman aldığını anlıyoruz.

  İşte bu noktada biz devreye giriyoruz. Sosyal medya uzmanlarımız, gerçekçi hedefler belirlemek, en uygun platformları seçmek, ilgi çekici ve etkileşimli içerik oluşturmak için sizinle birlikte çalışacak ve sonuçta harika bir yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olacaktır.

  Sosyal medya, markanızın sesini duyurmak, görünürlük kazanmak ve müşterilerinizle güçlü, sadık bir ilişki kurmak için en önemli mecradır. Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi sosyal medya platformlarında doğru stratejiler oluşturmak, ilgi çekici içerik planlaması ve reklam çalışmaları ile dijital platformda işletmenizi büyütebilir, markanızın geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayabilirsiniz.

  Kurumsal Sosyal Medya Ajansı olarak yönetim hizmetimiz, biz işinize odaklanırken sizin işinizde çalışmaya odaklanabileceğiniz anlamına gelir. Bize ulaşın ve hızlı şekilde işinizi büyütelim!
 • Sosyal Medya Reklam Ajansı Hizmetleri Nelerdir?

  Doğru sosyal medya yönetim ajansı, satışları artırmanıza, kitleleri güçlendirmenize ve müşterilerin sizi ve hizmetlerinizi nasıl algıladığına ilişkin öngörüleri ölçmenize yardımcı olabilir.

  Davranış, cinsiyet, dil, konum, yaş, ilgi alanı ve daha fazlasını hedefleyerek mümkün olan maksimum kitleye ulaşın. Alakasız reklamlara para harcamayın! Sosyal medya aracılığıyla potansiyel müşteri yaratma konusunda uzmanız.

  Çoğu reklam veren, pazarlamanın iletişim ve değer üretme ile ilgili olduğu konusunda hemfikirdir. Sosyal medya tam da bunun içindir. Sosyal ağlar, hayatın her kesiminden ve dünyanın her yerinden çok sayıda insanı birbirine bağlamanın bir yolu olarak işlev görür ve bu da markaları ve tüketicileri birbiri ile buluşturmak demektir. Yerleşik bir izleyici kitlesi ile sosyal medya, marka bilinirliğini artırmak için inanılmaz bir potansiyel sağlar.

  Sosyal medyanın gerçek gücü burada devreye giriyor. Güçlü veriler ve algoritmalar kullanarak belirli insan gruplarını hedef alma konusundaki inanılmaz yeteneği nedeniyle, sosyal medya, reklam verenlerin gerçekten doğru insanlara ulaşabilmesi için pazarları bölümlere ayırmak için mükemmel bir araçtır.

  Sosyal medya, maliyetleri düşürerek yalnızca yatırım getirinizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda doğru ürünler (ve mesajlar) ile hedef kitlenize daha fazla odaklanmak için kullanabileceğiniz bir müşteri verisi sağlar.

  Sosyal medya ajansı olarak, reklam ve pazarlama kampanyaları ile etkili çözümler sunuyoruz. Bizimle iletişime geçin ve değişimi siz de fark edin.
 • Sosyal Medya Ajansı Fiyatları Ne Kadar? (2022)

  Profesyonel bir sosyal medya ajansı ile çalışmak belli bir bütçe gerektirir. Sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi hizmeti için ajanslar tarafından istenen ücretler farklı olabilmektedir. Bunun nedenleri arasında, kaç platform için sosyal medya yönetimi hizmetinin yapılacağı, sosyal medya paketlerinin içeriği, reklam ve pazarlama için yapılacak çalışmalar, günlük ve haftalık paylaşım miktarı, çalışılacak firmanın bulunduğu sektör gibi etkenler belirleyici olmaktadır.

  Türkiye verilerine bakıldığında sosyal medya ajansları 1000 TL ile 5000 TL aylık ücretle hizmet vermektedir. Bu hizmetler, hedef kitle analizi, Business Manager kurulumu, görsel ve içerik oluşturma, reklam hesabının oluşturulması, yeniden hedefleme kampanyaları, günlük performans takibi, aylık raporlandırma gibi çalışmaları içermektedir.

  İz Medya dijital medya ajansı olarak, kurumsal şirketler ve girişimciler için en özel fiyatlarla etkili sosyal medya yönetimi hizmeti vermekteyiz. Bize ulaşarak, size uygun hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.
 • Sosyal Medya Video Reklamları Neden Önemlidir?

  İnsanlar her gün farklı Sosyal Medya Platformlarından çok sayıda Sosyal Medya Video İçeriği izliyor. Günümüzde Video İçerikler, Sosyal Medya Platformlarında paylaşılan tüm içeriğin neredeyse %80'ini oluşturmaktadır.

  Youtube, Tiktok, Facebook, Instagram, Twitter ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında yüklenen videolar milyarlarca kişiye ulaşabilmektedir. Bu da şirketler ve markalar için önemli bir sektörel pazar oluşturmaktadır.

  Sosyal Medya Video Reklamları, video içeriğinin paylaşılması ve Sosyal Medya aracılığıyla ücretli reklamlar veya ücretsiz kampanyalar kullanılarak izleyicilerle etkileşime geçilmesidir.

  Sosyal Video Reklamcılığı, video reklamcıları ve yayıncıları için izleyicilerle sosyal olarak etkileşim kurmaları için bir fırsattır. Her Sosyal platformun kendi kitlesi vardır ve hepsi farklıdır, Tiktok, yeni ürünler için çok aç olan video ürünlerini kısa süreli video içeriklere izin verir.

  Bu nedenle Snapchat üzerinden yayınlanan reklamınız hızlı ve doğrudan konuya yönelik olmalıdır. Facebook müşterilerinin çoğunlukla daha uzun süre meşgul olduğu yerlerde, içeriğiniz hedeflediğiniz kitleye bağlı olarak değişmelidir. Bu nedenle içerik oluşturucular, her platform için benzersiz video içeriği oluşturmaya odaklanmalıdır.
 • Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?

  Bir sosyal medya reklam kampanyası yürütmek, yeni kullanıcılara ulaşmanın harika bir yoludur. Bir reklam oluşturduğunuzda, tam olarak ne tür bir kullanıcıyı hedeflemek istediğinizi belirleyebilir ve içeriğinizi doğrudan onların haber akışına yerleştirebilirsiniz.

  Ayrıca, sosyal medya reklam kampanyası uygun maliyetli bir pazarlamadır; reklamın ömrü için bir günlük bütçe veya belirli bir tutar seçebilirsiniz. Geleneksel reklamcılıkla karşılaştırıldığında, özellikle kısıtlı bütçeler için toplam maliyet çok daha yönetilebilir bir durumdadır.

  Araştırmalar, sosyal medya reklamcılığının inanılmaz derecede etkili olabileceğini gösteriyor.

  1. “İnsanların %54'ü ürünleri araştırmak için sosyal medyayı kullanıyor.
  2. Z kuşağının %54'ü ve Y kuşağının %49'u sosyal medyanın reklam etkisi için tercih ettikleri kanal olduğunu söylüyor.
  3. İnsanların %79'u, sosyal medyada kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin satın alma kararlarını önemli ölçüde etkilediğini söylüyor.
  4. Pazarlamacıların %73'ü, sosyal medya pazarlaması yoluyla gösterdikleri çabanın işleri için "biraz etkili" veya "çok etkili" olduğuna inanıyor.
  5. Facebook reklamları, pazarlamacıların %70'i tarafından kullanılıyor ve 2021'in 3. çeyreğinde platformda 10 milyon aktif reklam veren vardı.
 • Sosyal Medya Etkileşimi Nasıl Artırılır?

  1. Takipçilerinizle Etkileşim Kurun

  Daha fazla takipçi, daha fazla sosyal medya katılımı anlamına gelir. Takipçilerinizi artırmak için ağınızı oluşturmaya çalışmak isteyeceksiniz. Bunu yapmanın birkaç yolu vardır, ancak hiçbir yöntemin çalışması garanti edilmez, bu nedenle sosyal medya katılımınızı artırmak için farklı yöntemleri test etmek ve denemek önemlidir.

  Kullanıcılar sayfanızı kendi ağlarıyla paylaşacak ve yavaş yavaş takipçileriniz artacaktır. Takipçilerinizle etkileşim kurmak, olumsuz yorumlara yanıt vermek anlamına da gelir. Gerçekten zararlı olmadıkça yorumları silmemelisiniz. Tüm yorumları, hatta olumsuz olanları da dikkate almak, markanızla ilgilenenleri önemsediğinizi gösterir.

  2. İlgi Çekici İçerik Oluşturun

  Sosyal medya etkileşiminizi artırmak için yapabileceğiniz bir diğer şey de ilgi çekici içerikler oluşturmaktır. Takipçileriniz, kendileriyle alakalı olan ve ilgilerini çeken içeriği görmek ister. Gösterişli reklamlarla markanızı gereğinden fazla tanıtmayın, bu kullanıcılar için can sıkıcı hale gelir.

  3. Tutarlı Bir Şekilde Yayınlayın

  Düzenli bir programa göre yayınlarsanız daha fazla sosyal medya etkileşimi yakalarsınız. Rastgele gönderi yaparsanız, içeriğiniz kullanıcıların her gün görüntülediği binlerce gönderi arasında kaybolur. Kullanıcıların kolayca takip edebileceği bir rutin oluşturmak için bir sosyal medya paylaşım programına bağlı kalın.

  4. Diğer İşletmelere Bağlantı

  Sosyal medya katılımınızı artırmanıza yardımcı olabilecek son şey, diğer işletmelerle bağlantı kurmaktır. Gönderilerinizde diğer markaları ve siteleri etiketleyin. Bu, ağlarını sayfanıza bağlayacak ve kullanıcıların markanızın sayfasına ulaşma şansını artıracaktır. Diğer markalarla bağlantı kurmak da güvenilirliği göstermenin başka bir yoludur. Kullanıcılar, başka bir saygın markayla bağlantılı olduğunuzu görürlerse, markanızı da saygın olarak görürler.

  5. Hedef Kitlenizi Tanımlayın

  Hedef kitleniz, içeriğinizi özümsemek istediğiniz amaçlanan demografik veya insan grubudur. Belirli bir hedef kitleye odaklanarak kaliteli sosyal medya etkileşimi oluşturabilirsiniz.

  İçeriğinize daha az ilgi duyan gruplardan uzaklaşırken, markanızın içeriğiyle gerçekten ilgilenen insanlara sahip olacaksınız. Bu, içerik oluşturmaya harcadığınız zaman ve çabayı en üst düzeye çıkaracaktır. Hedef kitlenizi tanımlamak için kendinize aşağıdaki gibi sorular sorun:

  - “Hangi yaş grubunu hedeflemek istiyorum?”
  - “Hangi ilgi gruplarına odaklanmalıyım?”
  - “İçeriğimi nereye odaklayacağım?”
  Bu tür sorular, markanıza özel bir hedef kitleyi bulmanıza yardımcı olacaktır.

  6. Sosyal Medya Kanallarını Belirleyin

  Tüm sosyal medya kanalları markanız için çalışmayacaktır. Farklı demografiler ve gruplar farklı kanallar kullanır, bu nedenle hedef kitlenizin hangi kanalları kullandığını anlamak önemlidir. Doğru gruplara ulaştığınızdan emin olmak için hedef kitlenizin en çok hangi sosyal medya kanallarını kullandığı konusunda araştırma yapın.

  İz Medya Sosyal Medya Ajansı, işletmeler ve markalara özel sunduğu profesyonel sosyal medya ajansı çözümleri ile yanınızda. Sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmek, markanızın imajını güçlenerek, müşteri sadakati oluşturulması, itibar ve kriz yönetimi, sosyal medya pazarlaması, dijital reklam yönetimi ve danışmanlığı gibi alanlarda uzmanız. İşinizi büyütmek için doğru yerdesiniz.